O nas

Ballerspot.pl

Ballerspot to buty piłkarskie
Naszą pasją jest oczywiście piłka nożna a to wiążę się z zamiłowaniem do butów piłkarskich, dlatego właśnie powstał Ballerspot. Podejrzewamy, że masz podobne zainteresowania a to oznacza, że jesteś w dobrym miejscu.

Ballerspot to ballerblog
Prowadzimy również bloga przeznaczonego dla Was, dla piłkarzy, którzy poszukują odpowiedzi na nieoczywiste pytania. Każdy z artykułów jest unikalny a przede wszystkim mega praktyczny.

Ballerspot to Wy
Jesteśmy jednymi z Was a Wy jednymi z nas. Każdy z naszej ekipy jest praktykującym #baller’em, gramy w piłkę i jednocześnie robimy sklep piłkarski a najlepsze jest to, że kochamy to robić <3.

Ballerspot to szatnia piłkarska
Dokładnie tak jak napisaliśmy. Tutaj wszyscy jesteśmy równi, wszyscy jesteśmy kumplami z szatni. Dla nas nie ma klientów, są wyłącznie #baller’rzy. Ty do nas, my do Ciebie!

Ballerspot to doradztwo
Na najwyższym poziomie. Fascynujemy się butami piłkarskimi od najmłodszych lat i jest to nasza pasja. No bo kto tak naprawdę doradzi Tobie, jeżeli nigdy nie próbował w danym bucie grać? My graliśmy, gramy i grać będziemy co przekłada się na najbardziej praktyczne recenzje.

Ballerspot to darmowe skarpety
W ballerspot.pl to Ty jesteś najważniejszy a my robimy wszystko żebyś tak się poczuł. I właśnie dlatego stworzyliśmy Ballerbox’y, dzięki nim zyskujesz darmową parę skarpet treningowych. Ballerbox złożony z zakupionej pary butów oraz darmowej pary skarpet obowiązuję dla zamówień powyżej 399 zł.

Paczka doszła i muszę powiedzieć buty są TOP!
mnowak_12
#baller

Tu na ballerspot.pl nie nazywamy Ciebie klientem i wcale nie musisz się tak czuć. Każda z osób, która zakupiła od nas parę butów stała się automatycznie #ballerem. Traktujemy Ciebie jak kumpla z szatni, któremu chcemy jak najlepiej doradzić podczas wyboru butów piłkarskich. Poniżej to tylko nieliczni z zadowolonych #ballerów, dołącz do nas i sam zostań #baller.

Shopping Cart